Таг: гумење

Тоше Проески денеска ќе наполнеше 36 години

На денешен ден пред 36 години е роден Тоше Проески кој пред десет години, на 16 октомври загина во сообраќајна несреќа во Хрватска. Тоше има...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com