Таг: давал мито

Минчо Јорданов како сведок на суд призна дека давал пари под...

Бизнисменот Минчо Јорданов, сведочејќи во судскиот процес ,,Шпион“ во кој се обвинети новинарот Зоран Божиновски и Миќо Насковски, призна дека давал пари под уцена...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com