Таг: далјан

Ohridnews:Езерското крајбрежје во Далјан се претвора во депонија

Случаен минувач во текот на вчерашниот ден забележал како товарно возило со струшки регистарски таблички се ослободува од градежен шут во населбата...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com