Таг: дамчевски

Гинекологот Дамчевски избегал од Македонија и работи како доктор во Бугарија

Николче Дамчевски, гинекологот кој девет месеци лажеше пациентка дека е бремена избегал од Македонија. Наместо да оди на издржување на казна затвор во траење...

Гинекологот Дамчевски доби обвинение за презентирање лажна бременост на пациентка

Основното јавно обвинителство – Скопје поднесе Обвинителен акт против лицето Н.Д., по професија доктор специјалист по гинeкологија и акушерство, кој во периодот од месец...

ВИДЕО: Гинекологот Дамчевски кој ги лажел пациентките дека се бремени, бил...

На Youtube каналот се уште може да се најде промотивното видео направено од Томато продукција за потребите на приватната болница кадешто работел гинекологот Никола...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com