Таг: данска студентка

ИД нуди милион долари за главата на данската студентка

Откако минатото лето данската студентка Јоана Палани отиде во Сирија да се бори против Исламска држава, таа сега се наоѓа во затвор и и...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com