Таг: дарко костовски

Дарко Костовски: Како јапонска камиказа ќе се борам за интересите на...

Кандидатот за пратеник од ВМРО ДПМНЕ, Дарко Костовски, говореше пред бутелчани со емоции и ветување. ,,Прекрасен народен собир на...

ВМРО ДПМНЕ тргна во изборна кампања со директни средби со граѓаните

И покрај тоа што официјално сѐ уште не кажува дали оди на избори или не, ВМРО ДПМНЕ тргнува во изборна кампања веќе...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com