Таг: дарување крв

Заеви даруваа крв одбележувајќи го хумано Денот на трудот

,,Утрово, по повод Денот на трудот но и заради зголемената потреба од крв во време на борбата со коронавирусот, дарував крв заедно...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com