Таг: даци

Од лавина на Брезовица загина косовскиот заменик министер Аријан Даци

Заменик-министерот за дијаспора во косовската влада, Аријан Даци, син на академик Неџат Даци, денеска почина трагично додека скијал во Брезовица, на Шар...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com