Таг: да ги повлечат

Анѓушев: Фирмите во кои имам удел ќе бидат дискриминирани заради мене,...

(МИА 22.07) Вицепремиерот за економски прашања  Кочо Анѓушев ги повика косопствениците на неговите фирми да ја преиспитаат одлуката за аплицирање на мерките од Планот...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com