Таг: да ги скршат

Груевски до пратениците: Не можат да ме скршат, не дозволувајте заради...

Поранешниот лидер на ВМРО ДПМНЕ , Никола Груевски, во текот на ноќта напиша обраќање до неговата матична партија и пратениците. Тој во обраќањето им...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com