Таг: да гласаат за

Заев ги повика младите да излезат и да гласаат ЗА на...

Претседателот на Владата на Република Македонија Зоран Заев , обраќајќи се пред граѓаните во дворот на Владата на Република Македонија, по повод празникот „Ден...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com