Таг: да гласаме

Претседателите на Хрватска и на Словенија повикаа да гласаме ЗА на...

  Со видео обраќање, претседателката на Хрватска, Колинда Грабар-Китаровиќ и изрази поддршка на Република Македонија за успешен референдум, во кој граѓаните на 30-ти септември ќе...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com