Таг: да живее зоран заев

Aрсовски: Да, посакав ,,да живее Зоран Заев“, нека живее 101 да...

Портпаролот денеска направи неколку грешки. Прво, кога на протестот против Владата и Зоран Заев извика ,,да живее Зоран Заев“, потоа кога се...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com