Таг: да се откаже

Беџети: ДУИ ги мати сите работи, нека се откаже од Платформата

,,ДУИ ги мати сите работи овде затоа што не е искрена и не верувам дека сака решение до крај. Не е ослободена од она...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com