Таг: да се повлечат

СДСМ: Груевски и Иванов да се повлечат и да го дадат...

Уставот обезбедува многу јасни решенија за излез од политичката криза-велат во СДСМ. ,,Ѓорге Иванов мора да го даде мандатот на претседателот на СДСМ, Зоран Заев...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com