Таг: да се преиспита

Бејли повика Иванов да ја преиспита одлуката , а соседите да...

Американскиот амбасадор во Македонија Џес Бејли  го повика Претседателот Иванов повторно да ја разгледа вчерашната одлука и да ја преиспита. Тој исто така ги...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com