Таг: двајца убиени

Во меѓусебна пресметка настрадаа двајца мигранти во Босна и Херцеговина

Во близина на Цазин во Б и Х , попладнето околу 17 часот дојде до голем инцидент меѓу повеќе мигранти.

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com