Таг: два метра

На Попова Шапка мразулци подолги и од два метра!

Вонредните временски прилики оваа зима на Попова Шапка донесоа и фантастични глетки. Природна замрзната убавина. Успеавме да го регистрираме најдолгиот мразулец кој беше создаден...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com