Таг: две жртви

Две жртви од полноќната престрелка во Скопје на ,,Рузвелтова“

На 29.09.2018 год. во 00,30 часот на улица „Франклин Рузвелт“ во Скопје, непознати лица од возило пукале во возилото „Сеат aлтеа“ со скопски регистарски...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com