Таг: двојазични униформи

Лов во матно, привремениот министер Нухиу потпишал акти за двојазични полициски...

Агим Нухиу од ДУИ, кој привремено ја извршува функцијата министер за внатрешни работи во техничката влада откако му помина мандатот на Наќе...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com