Таг: деактивиран

Вработен во ,,Твитер“ ненамерно ја деактивирал страницата на Доналд Трамп

  Во четвртокот вечерта, посетителите на твитер-страницата на Доналд Трамп, цели 11 минути  можеа да видат  порака  "За жал, таа страница не постои!" Еден работник во...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com