Таг: девојче

Девојче спасено од урнатините три дена по ужасната експлозија во Бејрут(видео)

Три дена по огромната трагедија во Бејрут, спасувачките екипи сѐ уште пребаруваат под урантините по преживеани. Спасено е девојче...

Двајца штипјани поставија вознемирувачко видео на социјалните мрежи на кое ...

Видео со вознемирувачка содржина е поставено на социјалните мрежи и тоа од двајца тепачи од Штип. На ФБ...

4 годишно девојче од Штип заразено од коронавирус

До 16:00 часот дијагностицирани се 6 нови пациенти, заболени со коронавирус. Се работи за едно девојче од Штип на...

ЈО: Смртта на 13 годишно девојче од Гостивар можно да е...

Основното јавно обвинителство Гостивар постапува за утврдување на причините за смртта на 13-годишно девојче од Гостивар, чие безживотно тело беше пронајдено во...

Петгодишно девојче се удави во Маркова река додека родителите биле на...

На 10.04.2019 во 15.25 часот во СВР Скопје било пријавено дека во близина на стариот пат за с.Батинци, скопско, петгодишно девојче, додека...

Анима Мунди: Ужасната трагедија го насочува бесот на погрешна адреса, градските...

Реакција на Анима Мунди по повод трагедијата на 17 годишната девојка која се удави во Вардар бегајќи од куче: ,,Длабоко сме потресени и изразуваме огромно...

Пронајдено е телото на девојчето кое падна во Вардар кај Гостивар

Порталот Гостивар прес објави дека вечерва е пронајдено мртво 17 годишно девојче кое попладнето падна во водите на реката Вардар крај Гостивар. Телото го пронашле...

Шокантно однесување на патници во трамвај кои гледаат сексуално вознемирување на...

Министерот за внатрешни работи на Србија, Небојша Стефановиќ, изјави дека е уапсен 37 годишен маж, кој сексуално вознемируваше и нападна 12 годишно девојче во...

Ја возел 13 годишната ќерка врзана за задниот дел од комбето(видео)

  Шокантно видео беше објавено вчера на интернет во Турција, кое било прегледано стотици илјади пати и станало најгледаното видео за толку кусо време. Имено, еден...

Насилник сексуално нападнал и со нож повредил девојче во Тетово

Јавен обвинител од Основното јавно обвинителство Тетово донесе Наредба за спроведување на истражна постапка против едно лице за сторено кривично дело Полов напад врз...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com