Таг: дедино

Нов дом за Трајкови во Дедино од ,,Адора“ и Чифлиганец

Адора инженеринг гради нов дом за семејството Трајкови во радовишко Дедино, кои наскоро ќе добијат нова куќа на место на старата, што целосно изгоре...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com