Таг: декодира

Нема експерт да го декодира мобилниот на Коста Крпач

Мобилниот телефон на Коста Крпач, веројатно крие тајни, но нема кој да го декодира. Ова беше речено на брифинг за новинарите одржан во Основно...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com