Таг: делегаација

Брза помош оставена да чека на семафор заради спроведување на делгација(видео)

,,На социјалната мрежа ФБ се појави видео од кое се гледа дека полицаец , кој регулира сообраќај на семафор, и дава предност на некаква...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com