Таг: делии

Телеграф:Српски навивачи пристигнале во Македонија за да помогнат при напад од...

    „Група навивачи на фудбалските екипи „Црвена звезда“ и „Рад“ пристигнале во Скопје на помош на Србите и на Македонците во случај на напад од...

Убиецот на водачот на навивачката група ,,Делии“ остана без нозе во...

Душко Рогановиќ од Херцег Нови остана без двете нозе во експлозијата на неговиот автомобил во кој била подметната бомба. Рогановиќ има богато криминално досие, а...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com