Таг: деловник

Христијан Мицкоски бара да се обрати пред пратениците во Собрание на...

Координаторот на пратеничката група на опозициската ВМРО ДПМНЕ, Драган Данев, го прочита барањето на неговиот лидер Христијан Мицкоски, да се обрати пред пратениците кои...

Димовски: Сите пратеници се свесни дека го кршат Деловникот

,,Јас жалам што господинот Џафери го избра токму 14 март денот кога УЧК почна да пука на Тетово, како ден на кој што треба...

Шилегов: Додека Груевски се сонча на Малта, неговите пратеници безобразно го...

Граѓаните се сведоци кој сака да ја продолжи кризата и да ја држи во заложништво Република Македонија и сите нејзини граѓани. Реплицирањето сами на...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com