Таг: делфина турс

Премиерот Заев ја пушти во употреба новата автобуска станица во Охрид(видео)

Премиерот Зоран Заев денеска во Охрид ја пушти во употреба новата автобуска станица, со капацитет да опслужува, во квалитетни услови, многу повеќе патници отколку...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com