Таг: демант виктор илиевски

Илиевски ги демантира наводите на разрешената претседателка на УО на Македонска...

,,Сакам да ги демантирам изјавите на Г-ѓата Бранка Костиќ Марковиќ кои вчера ги пренесе интегрално порталот „Ако.мк.“. Во нив Костиќ Марковиќ изнесува низа невистини и клевети...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com