Таг: демант негативен

Градоначалникот Богоев демантира дека има Ковид 19

,,Целосно ги демантирам информациите на таканаречениот портал „Инфомакс“ дека сум позитивен на коронавирусот, дека сум ги довел во опасност вработените на Општина...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com