Таг: демначи

Демначите на ВМРО ДПМНЕ што плукаат и ,,прашуваат“ распоредини и пред...

Портпаролот на СДСМ Петре Шилегов на својот ФБ профил објави фотографија на лице,  како што во јавноста веќе ги нарекуваат вмровски тројки кои напаѓаат,...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com