Таг: денешна состојба

Скопје секој ден со најмногу заразени од КОВИД 19

Во последните 24 часа направени се 258 тестирања, а регистриран е 21 нов случај на ковид-19. - Скопје 12-...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com