Таг: денешна

61 годишен пациент почина од Ковид 19, заразени уште 14 од...

Денеска Институтот за јавно здравје регистрира 20 оздравени пациенти. - Скопје 1- Куманово 9- Прилеп 2- Велес 7- Битола...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com