Таг: ден на независноста

Пендаровски го честиташе Денот на независноста и побара гласност и критичност...

На јазиците на националностите што живеат во Македонија и со пригодна видео порака, претседателот Стево Пендаровски, го честиташе Денот на независноста на...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com