Таг: ден на пожарникари

Шилегов на пожарникарите им посака помалку пожари и многу спасени животи

,,Како и досега, така и годинава ќе Ви посакам помалку пожари и многу спасени животи. Вие сте хероите на градот, наша гордост...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com