Таг: десничари

Телеграф: Маж уринира на спомен обележје за време на протестите во...

Британскиот Telegraph објави насловна фотографија со текст од денешните протести на десничарите во Лондон, во кој централна фигура е еден човек кој...

Десничарски протест во Белград без маски и дистанца, против Вучиќ, вакцини...

Втор ден по укинувањето на полицискиот час, десничарските организации излегоа на протест против Александар Вучиќ, против избори, вакцина и 5Г мрежата.

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com