Таг: дефакторизација

Груевски ги обвини СДСМ и ДУИ дека сакаат да го дефакторизираат...

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Никола Груевски денеска порача секому кој сака да се коцка со државните и националните интереси, дека во оваа држава има и...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com