Таг: деца сираци

7 малолетни деца останаа без мајка откако таткото ја уби со...

По свирепото убиство на сопругата што се случи пред три дена во Арачиново, семејството на мајката ги згрижи седумте малолетни деца кои...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com