Таг: дивеење

Градоначалникот Христоски ја прашува Мизрахи зошто нејзините приврзаници дивеат низ Крушево

Градоначалникот на Крушево, Томе Христовски, преку социјалните мрежи упати прашања до предводничката на коњаничката поворка, Рашела Мизрахи. ,,Дали Рашела...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com