Таг: дивеч

Со фиктивни набавки на дивеч и на храна за дивеч ,,заработиле“...

Полициската станица Крива Паланка поднесе кривична пријава против М.Ѓ. (48) од Крива Паланка, технички секретар и ловочувар на ЗЛ „Осогов“ Крива Паланка, И.М.(42) од...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com