Таг: диви платформи

Внукот на поглаварот на ИВЗ пукаше со пиштол при расправија на...

МВР потврди за а1он дека вооружениот инцидент на Матка денеска попладне околу 15 часот го предизвикал Мерван Сулејмани, внук на поглаварот на...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com