Таг: диего марадона

Почина славниот Диего Марадона

Во 60 година од животот од срцев удар, како што јавуваат странските медиуми, почина славниот и најдобриот фудбалер на сите времиња, Аргентинецот...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com