Таг: димитар апасиев

Агресивен вербален напад на пратеникот Апасиев врз новинарите на А1он

Пратеникот од Левица, Димитар Апасиев, на социјалните мрежи се нафрли врз новинарите на порталот А1он нарекувајќи ги ,,сороспии“ и ,,курирци“, само затоа...

Пратеникот Апасиев бара оставка од ,,северџанските ку….“

Пратеникот и лидер на Левица, Димитар Апасиев, со речник непримерен за народен избраник, но доволно скокотлив и запалив за своите поддржувачи, и...

Три и пол илјади лајкови за Апасиев затоа што ја отера...

Новиот пратеник од Левица, Димитар Апасиев, кој е инаку професор на Универзитетот во Штип, продолжува да ги воодушевува своите приврзаници со...

Од Левица сметааат дека ,,сороспиите прпаат“ па затоа Апасиев е повикан...

Сенада Ибраимова, носител на листа за ИЕ 4 на Левица, на својот Фб профил вака го коментираше повикот на ЈО нејзиниот лидер...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com