Таг: дисциплина

Филипче:Заморот е поголем кај здравствените работници, да бидеме одговорни и дисциплинирани

Министерот за здравство, Венко Филипче, упати порака за тоа што не очекува есента со Ковид 19 и побара дисциплинираност од граѓаните, бидејќи...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com