Таг: диџеј ицко

Братот на DJ Ицко кој почина од Ковид 19, даруваше крвна...

„Дарував крвна плазма во спомен на мојот брат Ристо Меловски - ДЈ Ицко, кој ја загуби битката со ковид-19. Решен сум да...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com