Таг: доделена

Наградата ,,13 ноември“ доделена и на деца волонтери кои им помагаат...

Вчера, во Филхармонијата на РСМ, по повод одбележување на 13 Ноември - Денот на ослободувањето на Скопје, градоначалникот на Град Скопје, Петре...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com