Таг: дозволен влез

Трамп со нови пораки-силно го подржува НАТО и добредојдени се тие...

Американскиот  претседател  Доналд Трамп најави дека ќе им дозволи влез во САД на сите оние кои ја сакаат неговата земја. Ова е најновата порака...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com