Таг: домашни

СДСМ ветува силна поддршка за домашните компании

СДСМ најавува голема поддршка за домашните компании, доколку ја формира новата Влада на РМ. Драган Тевдовски , член на комисија за економија при СДСМ изјави...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com