Таг: Доналд Туск

Туск: Од Скопје ги повикувам лидерите на ЕУ-завршете си ја вашата...

Претседателот на Европска комисија, на крајот од својот мандат ја посети Северна Македонија, за да направи последна проверка за сработеното пред октомвриската...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com