Таг: донесени

Д-р Стевановиќ: Половината од починатите од Ковид 19 се донесени предоцна...

Директорката на Клиниката за инфективни болести и фебрилни состојби, д-р Милена Стевановиќ, одговарајќи на новинарско прашање за смртноста од Ковид-19, на денешната...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com